På årets bygdekveld i Sirdal fikk to av våre elever og en tidligere elev utmerkelser for sin innsats i idretten.

På bygdekvelden i Sirdal fikk to av våre elever utmerkelser for sin innsats i idretten. Den ene var fotballspilleren Marte Gyland som ble tildelt Idrettsprisen. Hun går nå tredje året hos oss og fikk på sin diplom rosende ord:

"Marte er fotballfaglig svært god, hun forstår seg på spillet på en måte som ligger på toppidrettsnivå. Hun er veldig treingsvillig og nøye i treningsarbeidet. Hun er veldig sosial intelligent som gjør at hun er godt likt av alle rundt henne. Hun er flink til å få menneskene rundt seg til å trives og er et forbilde for mange".

I tillegg fikk Ole Asbjørn Liland, også han fotballspiller og 3.klassing hos oss Idrettsstipendet for sin innsats.

Tidligere skiskytterelev Martin Rui fikk også Idrettsstipend.

Vi gratulerer så mye!

av Stø, Lise, publisert 17. februar 2015 | Skriv ut siden